Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Farby Renesans Maxi Acril

Nowoczesne farby, popularne ze względu na swoją wszechstronność, wytrzymałość i praktyczność w zastosowaniu. Można rozcieńczać je wodą i nadają się do mieszania ze sobą, co pozwala na tworzenie nieskończenie wielu odcieni. Farby Maxi Acril produkowane są na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej i dyspersji znakomitych pigmentów. Ze względu na swój skład, farby te cechuje mocny połysk, świetna struktura i wyjątkowa stabilność barw pod wpływem światła, oraz duża elastyczność powłoki malarskiej.
Farby Maxi Acril nakładać można warstwowo przy użyciu szpachelki, gdyż ich produkcja, opiera się na formule bogatej w wysokiej jakości żywice akrylową. Pozwala to na stosowanie technik malarskich, w których ślad pędzla i struktura farby są szczególnie widoczne.
W celu ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych malowaną powierzchnię po wyschnięciu farby należy dobrze zabezpieczyć werniksem do farb akrylowych.
Gama farb akrylowych Maxi Acril składa się z 48 kolorów tradycyjnych i 7 odcieni metalicznych. Wszystkie zamknięte są w tubach aluminiowych o pojemności 60 ml.

Wzornik Maxi Acril

Renesans Maxi Acril

Farba akrylowa Maxi Akryl 60 ml - 22 Błękit ceruleum Farba akrylowa Maxi Akryl 60 ml - 22 Błękit ceruleum
Producent: Renesans
Cena: 12,30 zł
Farba akrylowa Maxi Akryl 60 ml - 27 Zieleń Paolo Veronese Farba akrylowa Maxi Akryl 60 ml - 27 Zieleń Paolo Veronese
Producent: Renesans
Cena: 12,30 zł
Farba akrylowa Maxi Akryl 60 ml - 30 Zieleń oliwna Farba akrylowa Maxi Akryl 60 ml - 30 Zieleń oliwna
Producent: Renesans
Cena: 12,30 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl